Вступ на бакалаврат « Кафедра міжнародної економіки

Посилання на відповідний розділ сайту Приймальної комісії https://pk.kpi.ua/entry-1-course/

Посилання на сторінку освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» для вступників з тимчасово окупованих територій. (https://pk.kpi.ua/donbass-crimea/)

Вступ на бакалаврат

Бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського –
НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПРИ ВСТУПІ НА ФММ

Максимальний конкурсний бал -200

КОНКУРСНИЙ БАЛ – оцінка досягнень вступника, яка розраховується за результатами вступних випробувань та іншими конкурсними показниками з точністю до 0,001 відповідно до Порядку та Правил прийому.

Вступники будуть допускатись до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 130,000 (для дітей загиблих захисників України ця умова не застосовується)

Подання заяв

  • Приймальна комісія закладу вищої освіти приймає рішення про допущення чи недопущення вступника до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання для здобуття вищої освіти за підсумками розгляду поданої вступником заяви, доданих до неї документів, результатів вступних випробувань.
  • На підставі рішення заяві вступника присвоюється один з таких статусів: «Допущено до конкурсу»; «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та юридичних осіб)»; «Відмовлено закладом освіти» (із зазначенням причини відмови).

Кабінет вступника

➡️КАБІНЕТ ВСТУПНИКА
(тут реєструється ваш електронний кабінет вступника, через який подаєте електронні заяви)
У розділі КОНКУРСНІ ПРОПОЗИЦІЇ – можна переглянути подачу заяв на обрану спеціальність та форму навчання.

➡️ДАНИЙ САЙТ Є ЄДИНИМ ОФІЦІЙНИМ ДЖЕРЕЛОМ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВСТУП ТА СПИСКИ ТИХ, ХТО ПОДАВ ЗАЯВИ

➡️ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО РОБОТИ З СИСТЕМОЮ ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ

Порядок реєстрації заяв для участі у конкурсному відборі до КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Мотиваційний лист (буде оновлення)

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття вищої освіти.

Загальний обсяг мотиваційного листа для вступників не повинен перевищувати 4000 знаків

У КПІ ім. Ігоря Сікорського мотиваційний лист подається на всі спеціальності. Відповідно до «Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році», мотиваційні листи не оцінюються, а розглядаються. Результати розгляду мотиваційних листів використовуються для впорядкування вступників у разі однакового конкурсного бала та пріоритетності заяв.

Вимоги до мотиваційного листа (в червні будуть зміни)

Подача документів

➡ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОДАЧИ ДО ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ

Розклад роботи Відбіркової комісії ФММ

У 2024 році вступники самостійно обирають спосіб подання документів для зарахування. У разі особистої присутності, а не подання документів за допомогою надсилання сканованих копії, підписаних кваліфікованим електронним підписом (КЕП), необхідно приїхати до Відбіркової комісії ФММ (місце подання документів буде зазначено ближче до відповідних термінів)

Інформація щодо розкладу роботи відбіркової комісії у 2024 році очікується і буде відома після затвердження Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2024 році.

Адреса відбіркової комісії ФММ 
м. Київ, станція метро «Політехнічний інститут»,
проспект Берестейський (Перемоги) 37, 1 корпус, аудиторія 195.

Гаряча лінія для вступників: +380963180665

e-mail: vk.fmm@ukr.net ( для загальних питань)
vk.fmm@lll.kpi.ua (виключно для документообігу)

ЯК до нас дістатися?

До станції метро «Політехнічний інститут», до зупинки громадського транспорту «Олекси Тихого» (1, 3 швидкісний трамвай) або до зупинки «Політехнічний інститут» тролейбусами, автобусами й маршрутними таксі, що прямують Берестейським проспектом (тролейбус №5, автобус № 31, маршрутні таксі). Залишити транспорт можна на спеціалізованих стоянках.

Корисні посилання

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2024 РОЦІ
Можна навести посилання на сайт Міністерства освіти і науки
Сайт приймальної комісії КПІ:
Документ про Правила прийому у 2024 році