Партнерство « Кафедра міжнародної економіки

Партнерство


Факультет менеджменту та маркетингу співпрацює з багатьма закордонними вищими навчальними закладами http://fmm.kpi.ua/ua/international_cooperation

Кафедра міжнародної економіки активно співпрацює з такими навчальними закладами, як:

та іншими

У рамках співпраці реалізуються програми обміну студентами, аспірантами та викладачами, стажування, реалізація спільних проєктів, публікації тощо.

Викладачі кафедри є членами міжнародної громадської організації «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку».

Кафедра міжнародної економіки є організатором щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Міжнародне науково-технічне співробітництво: принципи, механізми, ефективність», учасниками якої є студенти, аспіранти, науковці з Болгарії, Литви, Норвегії, Польщі, США, України та інших країн. 

Кафедра міжнародної економіки спільно з  факультетом соціології та права і механіко-машинобудівним інститутом КПІ ім. Ігоря Сікорського є організаторами науково-практичної конференції з міжнародною участю «Створення, охорона, захист і комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності».

На кафедрі міжнародної економіки здійснюється підготовка студентів та аспірантів з інших країн, а саме з США, Китаю, Азербайджану, В’єтнаму, Грузії, Еквадору, Йорданії, Нігерії, Гани, Туреччини, Іраку, Ірану, Узбекистану та інших. Викладання дисциплін та їх навчально-методичне забезпечення здійснюється англійською мовою. 

З правилами вступу іноземних громадян до КПІ ім. Ігоря Сікорського на факультет менеджменту та маркетингу можна ознайомитися на сайті Центру міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Студенти кафедри міжнародної економіки успішно презентують свої здобутки на міжнародних конкурсах наукових робіт. -1-, -2-

Кафедра міжнародної економіки співпрацює з міжнародними компаніями в практичній орієнтації навчального процесу, запрошуючи висококваліфікованих фахівці до лекцій – 1-2- -3- -4- -5- -6-