Кафедра міжнародної економіки

Програма академічної мобільності Erasmus + (credit mobility)

Категорія: Співробітництво

Шановні колеги, студенти, аспіранти!

До Вашої уваги інформація відділу академічної мобільності студентів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з приводу участі університету у програмі ERASMUS+ (credit mobility) та можливостей, які мають студенти, аспіранти, викладачі та співробітники факультету.

Із детальним описом програми ERASMUS+ (credit mobility) можна ознайомитися на сайті http://mobilnist.kpi.ua/erasmus.

Перелік та опис кожного проекту цієї програми можна знайти тут: http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist.

Відбір для участі в освітніх проектах програми ERASMUS+ (credit mobility) проводиться на конкурсній основі. Кожного кандидата буде обирати Конкурсна комісія Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Інформація про участь у конкурсі подано за розділами:

1. Вимоги до кандидатів та критерії відбору у рамках проектів кредитної мобільності програми ЕРАЗМУС+ (КА1).

http://mobilnist.kpi.ua/competition/

2. Порядок конкурсного відбору в рамках програми ERASMUS+

https://www.dropbox.com/s/ydiz6uyihjaxbn0

3. Результати і можливості участі представників КПІ ім. Ігоря Сікорського в проектах кредитної мобільності в рамках програми ERASMUS+

https://www.dropbox.com/s/ydiz6uyihjaxbn0

За додатковою інформацією можна звертатися до координатора академічної мобільності факультету менеджменту та маркетингу Надії Сергіївни Коновалової (http://mobilnist.kpi.ua/coordinators/) та начальника відділу академічної мобільності студентів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Олесі Валеріївни Лубянової (http://mobilnist.kpi.ua/staff-members/).

тел.: +38 044 204 99 55, www.mobilnist.kpi.ua

erasmus01