Вітаємо з перемогою у Конкурсі студентських робіт!

На базі факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського був проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році, організованого відповідно до наказу № НОН/136/2023 від 19.04.2023р. (зі змінами). Конкурсна комісія виконала оцінювання робіт згідно критеріїв, що визначено Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженим Наказом МОН від 18.04.2017р. за № 605.
За результатами оцінювання визначено переможців, серед яких студент 4-го курсу кафедри міжнародної економіки, що навчається на освітній програмі “Міжнародна економіка” спеціальності 051 “Економіка”.
Наш студент, Шишка Сергій Ігорович, посів 3 місце за спеціальністю 051 “Економіка”. На конкурс була представлена робота на тему «Посилення міжнародної конкурентоспроможності промислових підприємств України шляхом капіталізації інтелектуального капіталу». Керівником роботи виступила доцент кафедри міжнародної економіки, кандидат економічних наук, доцент Черненко Наталія Олександрівна.
Вітання переможцю!

студент Шишка Сергій Ігорович

   

доцент Черненко Наталія Олександрівна