Кафедра міжнародної економіки

Міжнародна кредитна мобільність

Категорія: Співробітництво

Відділ академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського: 

http://mobilnist.kpi.ua/

https://www.facebook.com/IgorSikorskyKPImobility

t.me/kpimobility

t.me/dnvr_team_bot

https://www.instagram.com/kpimobility/

Дайджест нових подій і стипендіальних програм

Викладачі та студенти кафедри міжнародної економіки беруть участь у міжнародних проєктах і програмах, які передбачають грантову підтримку навчання, стажування, проведення досліджень в  університетах-партнерах КПІ ім. Ігоря Сікорського, серед яких університети Норвегії, Німеччини, Чехії, Польщі, Литви та інші.

Участь у таких проєктах і програмах можуть взяти всі здобувачі освіти з середнім балом успішності не менше 75, починаючи з 2-го курсу першого рівня вищої освіти. Серед усіх здобувачів, які подали документи на участь в проекті або програмі, проводиться конкурсний відбір відповідно до вимог оголошеного конкурсу або згідно запиту партнера, що ініціює співпрацю.

Програми обміну, подвійного диплому, стипендіальні програми

http://mobilnist.kpi.ua/#

Нормативно-правові документи

Стратегія інтернаціоналізації Університету за посиланнями:

http://icd.kpi.ua/documents/normative_docs/UIP_ukr-02-2018.pdf

http://forea.kpi.ua/en/kpi-international/

Приклади документів для направлення на навчання/мовне або наукове стажування за кордон:

Заява на навчання/мовне або наукове стажування

Заява на стажування

Порядок оформлення документів для направлення на навчання за кордон

Студент КПІ Роман Попов відвідав Азербайджан на запрошення ADA University

З 22 по 26 листопада студент освітньої програми «Міжнародна економіка» Роман Попов відвідував Азербайджан на запрошення ADA University. Роман переміг у всеукраїнському конкурсі есеїстики серед студентів «Українсько-азербайджанські дипломатичні відносини», який проводив ADA University. Окрім диплому та цінних подарунків, він отримав і запрошення відвідати Баку. У складі делегації з України, разом з Романом поїхала й куратор конкурсу есе, представник в Україні державної установи «Бакинський міжнародний центр мультикульутралізму» Марина Гончарук і студентка КНУКіМ Дар’я Пономаренко. У рамках візиту студенти пройшли навчальну програму «Leading the change» про відносини Азербайджану та ЄС. Серед спікерів програми були Петер Міхалко — Його Високоповажність посол ЄС в Азербайджанській Республіці; Ульє Пурга — експертка з Естонії; Чртомір Петер Фішінгер — радник відділу політики, економіки, преси та інформації у делегації ЄС в Азербайджані; Наргіз Ісмайлова — директор Центру підвищення кваліфікації в галузі досліджень ЄС (CEEUS), Університет ADA; Анар Велієв — декан ADA University, Школа громадських і міжнародних відносин. Також Роман разом з делегацією відвідав Посольство України в Азербайджані, де відбулася тепла зустріч з першим секретарем Посольства Дмитром Бережним і третім секретарем Олександром Дорофєєвим, які розповіли багато цікавої інформації про Азербайджан та особливості роботи українських дипломатів в Баку. Своїми враженнями про Азербайджан Роман поділився з журналістами азербайджанських медіа. Зокрема, журналістами державного телеканалу AzTv та телеканалу СВС. «Я надзвичайно вдячний ADA University та проректору пану Фарізу Ісмаілзаде за унікальну можливість відвідати Азербайджан та ознайомитися з навчальним процесом у провідному університеті Азербайджану. Я був вражений красою Баку, гостинністю і привітністю азербайджанців та тим, з якою теплотою там ставляться до України. Сподіваюся і надалі успішно долучатися до схожих конкурсів і програм», — розповів Роман Попов. Про схожі програми, за якими українські студенти можуть відвідати Азербайджан, можна дізнатися у кураторки українсько-азербайджанських молодіжних проектів Гончарук Марини.