Кафедра міжнародної економіки

Центр Індустрії 4.0 в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Категорія: Архів новин

Кафедра міжнародної економіки долучилася до урочистого відкриття національного Центру Індустрії 4.0 на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського 17 квітня 2019 р.

Завідувач кафедри міжнародної економіки на Центр Індустрії 4.0 в КПІ ім. Ігоря СікорськогоЗавідувач кафедри разом із колегами відвідали Центр Індустрії 4.0 в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Під час заходу відбулось підписання меморандуму про співпрацю між АППАУ – Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (https://www.facebook.com/Industry40Ukraine/) та КПІ ім. Ігоря Сікорського. Учасники конференції виступили з доповідями та брали участь у публічних дискусіях про стан і розвиток Індустрії 4.0 в Україні.

Поширення мережі таких Центрів входить у портфель проектів Національної стратегії Індустрії 4.0, де Центри 4.0 розглядаються як головний інструмент розвитку інноваційної екосистеми. Кожен Центр має такі 4 основні ролі: нетворкинг, створення нових навчальних курсів, просвіти ринку та розвитку R&D.

Фото із заходу "Центр Індустрії 4.0 в КПІ ім. Ігоря Сікорського"Фото заходу "Центр Індустрії 4.0 в КПІ ім. Ігоря Сікорського"