Кафедра міжнародної економіки

Науковий ступінь: доктор економічних наук

Вчене звання: професор

Посада: професор

Освіта: Київський політехнічний інститут, інженер-механік, «Технологія і машини з переробки полімерних матеріалів у вироби та деталі», 1973

Назва дисертації:

  • кандидатської дисертації: «Організація управління скороченням ручної праці (на підприємствах місцевої промисловості), 1986 рік;
  • докторської дисертації: «Маркетинг і розвиток підприємства», 1996 рік.
2

 

Перелік основних публікацій

Наукових праць (станом на 01.03.2021 р.): 640, у т.ч. у 24 країнах світу: США, ФРН, Іспанія, Білорусь, Казахстан, Росія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Чехія, Словаччина, Румунія, Угорщина, Болгарія, Сербія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Македонія, Єгипет та ін.

Конференції: учасник та організатор 346 конференцій, форумів, семінарів, симпозіумів всеукраїнського і міжнародного рівня.

Наукові інтереси: сталий розвиток як парадигма трансформаційних та інтеграційних процесів в умовах глобалізації; механізм інтеграції промислового комплексу України у світову економіку: освіта, наука, технології; стратегічне управління підприємством; промисловий маркетинг; міжнародна економіка; міжнародне науково-технічне співробітництво.

Дисципліни: «Міжнародна економіка», «Міжнародне науково-технічне співробітництво», «Управління міжнародною конкурентоспроможністю (підприємства)», «Інтеграційні процеси: вступ до спеціальності», «Основи наукових досліджень в економіці».

Хобі: подорожі; фотографія; класична, інструментальна, народна музика.

Контакти: тел./факс: +380 (44) 204 9860, тел. дом.: +380 (44) 528 5887, тел. моб.: +380 99 668 3330.

gerasymchuk.vh@gmail.com; gerasymchuk.vh@i.uagerasimchuk@kpi.ua