Кафедра міжнародної економіки
Категорія: Архів новин
16 листопада 2016 р. відбулося чергове засідання круглого столу, що стало вже традиційним і проводиться за участі кафедри міжнародної економіки НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”. Тема засідання “Чи стане Україна аграрною наддержавою?” відобразила усю гостроту та актуальність проблем розвитку АПК України у контексті глобальних світових тенденцій, місця в них України, та поєднала думки і погляди його учасників. Науково-практичний диспут торкнувся цілого кола питань:
У роботі круглого столу взяли участь представники Агропромхолдингу «АСТАРТА», Держпродспоживслужби України, асоціації AgTech Ukraine, Наукового парку «Київська політехніка», фундації «АgroChallenge», холдингу «Human Transparency Innovation».
Координатор проєкту: Круцяк Михайло
Розробка та дизайн сайта: Марков Олександр
Корисні офіційні ресурси:
ФММ у Веб / ФММ у Facebook / ФММ в Instagram / Деканат ФММ в Telegram / Деканат ФММ-інфо в Telegram / Абітурієнт ФММ в Telegram