Університет підключений до глобальної мережі Internet. Через локальну комп’ютерну мережу університету всі підрозділи мають можливість отримувати необхідну інформацію. На сайті кафедри міжнародної економіки розміщена інформація для абітурієнта, історія і досягнення кафедри, інформація про навчальну, методичну, наукову, організаційну та міжнародну діяльність кафедри, а також висвітлюються новини кафедри, анонси і оголошення. Для удосконалення навчального процесу використовується інформаційно-комунікаційна система “Електронний кампус Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, який входить складовою в Корпоративний портал КПІ ім. Ігоря Сікорського, що є підсистемою Єдиного Інформаційного Середовища КПІ ім. Ігоря Сікорського.