Аліна Юденко, УС-41 19.12.16 було проведено семінар на тему “Управлінсько-правові аспекти прямих іноземних інвестицій”. Зі студентами було проведено захоплюючий та пізнавальний інтерактивний кейс, умова задачі якого була заснована на реальних подіях. Студенти застосовували свої знання з юридичних та економічних курсів. В підсумку ми дізналися багато нового і отримали багато корисної інформації. Деякі зі студентів вирішили брати участь в Олімпіаді, яку пропонував нам Леонід Шматенко. Юлія Лугвіщик, УС-61м Найбільшим відкриттям семінару була саме командна робота по вирішенню кейсу. Вразило, як швидко ледь знайомі учасники семінару знайшли спільну мову і з яким захопленням працювали над вирішенням завдання. Пан Шматенко професійно і доступно консультував команди студентів і аспірантів, направляючи хід роботи. Крім того, науковий семінар дозволив обговорити актуальні питання захисту іноземних інвестицій та вивчити світовий досвід на історичних прикладах. ОлексійБрожко, УС-41 Мені дуже сподобалося бути присутнім на практикумі 19 грудня. По-перше, на третьому курсі я відкрив для себе особливості процесу експропріації, а по-друге – на практикумі я отримав корисну інформацію, яку зможу використовувати у житті та науковій діяльності. Що ж, хоч курс був невеличким, але дуже цікавим і насиченим. Продовженням даного дійства буде міжнародна олімпіада з інвестиційного права, яка буде не менш захоплюючою.