На зустрічах за круглим столом у нас побували: Запайщиков Костянтин Володимирович, радник президента ДП «НАЕК «Енергоатом», голосуючий член Оптового ринку електроенергії; Нежура Максим Юрійович, начальник відділу моніторингу світових напрямів функціонування та розвитку ядерно-енергетичного комплексу ДМС; Муляр Григорій Миколайович, президент Українського Ядерного Товариства; Зенюк Денис Олександрович, головний фахівець – начальник відділу головного фахівця з систем контролю та керування енергоблоку ВП «Атомпроектінжиніринг»; Кошарна Ольга Павлівна, директор з питань інформації та зв’язків з громадськістю Асоціації «Український ядерний форум»; Шатова Інна Олексіївна, начальник управління правового забезпечення промислової власності Державної служби інтелектуальної власності України; Павлов Дмитро Олегович, начальник відділу прав на результати науково-технічної діяльності Державного підприємства «Український інститут промислової власності»; Гайдук Валентина Володимирівна, начальник відділу прав на позначення відділення розробки законодавства у сфері промислової власності Державного підприємства «Український інститут промислової власності»; Чабанець Тетяна Миколаївна, директор «Українського центру інноватики та патентно – інформаційних послуг»; Кияшко Олена Євгеніївна, експерт-оцінювач інтелектуальної власності, патентний повірений України, викладач Школи національних професійних кваліфікацій Міжнародного інституту бізнесу та Інституту інтелектуальної власності Одеської юридичної академії в м. Києві, Член ГО Федерація оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності; Кононенко Артем Вікторович, головний фахівець Відділу патентної документації та стандартизації Відділення патентно-інформаційного забезпечення Державне підприємство «Український інститут промислової власності»; Войтко Сергій Васильович, д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки НТУУ «КПІ»; Валерій Мунтіян, урядовий уповноважений, голова комісії з питань реформування міністерства економіки України, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор; Віктор Лисицький, екс Урядовий Секретар Кабинету Міністрів України, член Ради підприємців України, кандидат економічних наук; Ерік Найман, партнер компанії Capital Times, професійний трейдер, фінансовий аналітик, автор книг з аналізу та управління інвестиціями, трейдингу, управління ризиками, доктор економічний наук; Владислав Байрака, Голова Правління Банка Кіпру, кандидат економічних наук; Віктор Чужиков, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри Європейської інтеграції Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана; Гусєв В’ячеслав Олександрович, к. е. н., пров. н. с., Інститут проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України; Кержаков Валерій Іванович, начальник управління промислової політики Київської міської державної адміністрації; Коржов Євгеній Олександрович, начальник бюро  перспективного розвитку ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод»; Мазур Олександр Анатолійович, начальник відділу економічних досліджень Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України; Святослав Самко, голова українського офісу «Абріс Капітал Партнерз»; Даниїл Пасько, партнер інвестиційної компанії « Horizon Capital»; Пустовойт Сергій Володимирович, к. т. н., ст. н. с., ІЕЗ ім. Є.О. Патона; Чернюк Віталій Іванович, заступник генерального директора, директор департаменту міжнародного науково-технічного співробітництва ПАТ Науково-виробничий концерн «Наука» м. Київ; Побойкін Микола Павлович, керівник білоруського відділення Білорусько-Українського центру  науково-технічного та інноваційного співробітництва  Республіканського інноваційного унітарного підприємства «Науково-технологічний парк  БНТУ «Політехнік» Клюс Сергій Володимирович, провідний інженер, Інститут відновлюваної енергетики НАН України; Ярчук Микола Миколайович, голова правління – генеральний  директор Національної Асоціації цукровиків України «Укрцукор»; Березницька Марина Володимирівна, директор, ТОВ «Фонд цільових екологічних інвестицій», член експертної ради  Громадської спілки «Біоенергетична асоціація України», експерт з інвентаризації парникових газів при Секретаріаті Рамкової Конвенції ООН із зміни клімату; Поліщук Микола Васильович, директор  Центру  стратегічного розвитку суб’єктів регіонів.