Кафедра міжнародної економіки

Відкрита лекція професора Фераса Мусіллі на тему “International Economics of Startups”

Категорія: Новини

18 жовтня 2021р. відбулася відкрита лекція професора Фераса Мусіллі на тему “International Economics of Startups”

Професор Ферас Мусіллі (Feras Mousilli) в рамках проекту Fullbright прочитав лекцію для викладачів, аспірантів і студентів кафедри міжнародної економіки КПІ ім. Ігоря Сікорського на тему “International Economics of Startups”. На прикладі успішних стартапів професор висвітлив питання їх впливу на глобальну економіку і виділив пріоритетні напрямки для розвитку української економіки. Лекція викликала жвавий інтерес як у викладачів, так і серед студентів.

Ферас Мусіллі був старшим корпоративним радником Apple і Dell, де консультував клієнтів з питань розробки продуктів, включаючи рекламу і маркетинг, авторські права, стратегії та ризики торгових марок. Зараз він є засновником компанії Lloyd & Mousilli та консультує міжнародних клієнтів з низки питань технологічного права та інтелектуальної власності. Він спеціалізується на консультуванні технологічних компаній, починаючи від стартапів в їх ранньому формуванні та розвитку.

Мусіллі був обраний державним департаментом США як одержувач Фулбрайта як фахівець з комерціалізації технологій. Він займав посаду обраного президента АКК Остін і запрошеного викладача Техаського університету. Професор є радником бізнес-інкубаторів, включаючи 500 стартапів і eO, що фінансуються USAID.

Пан Мусіллі має ступінь бакалавра в області біомедичної інженерії та комп’ютерних наук і магістра в галузі комп’ютерних наук від Джона Хопкінса. Він отримав доктора юридичних наук в Техаському університеті.