Основна інформація: Номер проекту: CPEA-LT-2017/10047 Назва проекту: NTNU-KPI Collaboration within Industry 4.0 Education Партнер: NTNU Norwegian University of Science and Technology (NO-NTNU), Campus: Campus Gjøvik, Department of Manufacturing and Civil Engineering Виконавці в КПІ: кафедра міжнародної економіки та механіко-машинобудівний інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського. У рамках проекту колективом кафедри розробляються матеріали для курсів: «Experts in teamwork», доц. Грінько І.М.; «Industry 4.0», проф. Войтко С.В.; «Manufacturing Management», доц.  Нараєвський С.В.; «Product Development», доц. Корогодова О.О.; «Project work», доц. Кухарук А.Д., доц. Скоробогатова Н.Є.   Розроблені курси лекцій «Управління міжнародними бізнес проектами. Індустрія 4.0» (доц. Кухарук А. Д.), 2019-2020 н.р.: УС-91мп, 5 курс, укр. мовою; УС-92мп, 5 курс, англ. мовою. «Логістика в Індустрії 4.0» (проф. Войтко С. В.), 2019-2020 н.р.: АМ-71, 3 курс, укр. мовою; АМ-61 4 курс, укр. мовою;   Додаткова інформація: Підручник: Войтко С. В. Управління проектами та стартапами в Індустрії 4.0 : підручник / С. В. Войтко. – Київ : КПІ ім. І. Сікорського, 2019. – 200 c.

Трансформація ЗВО в умовах Індустрії 4.0: роздуми, навіяні конференцією

Відкриття Центру Індустрії 4.0 на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського Літня школа у м. Йовік, Норвегія Лекція викладачів кафедри міжнародної економіки на Літній школі в Норвегії Конференція ЗВО Співпраця в епоху 4.0 Розвиток технічних Університетів – підсумки конференцій грудня   Детальніше в телеграм-каналі: https://t.me/joinchat/Uer9RfMhpj5AjilY