Категорія: Анонси та оголошення

17 грудня 2019 року у Національній технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка (КПІ ім. Ігоря Сікорського) відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Заклади вищої освіти – ринок: співпраця в Епоху 4.0», початок о 9:00.

У конференції братимуть участь члени Асоціації підприємств промислової автоматизації України, науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського, інших закладів вищої освіти України, а також представники промислових і комерційних підприємств.

Метою конференції є обмін учасниками спільноти здобутків у сфері національної Індустрії 4.0 – від нових навчальних курсів, спільних розробок до впроваджень у промисловості.

Кафедра міжнародної економіки КПІ та Всеукраїнська науково-практична конференція «Заклади вищої освіти – ринок: співпраця в Епоху 4.0»

Реєстрація за посиланням: https://appau.org.ua/publications/konferentsiya-zvo-spivpratsya-v-epohu-4-0/