Науково-практична конференція «Створення, охорона, захист і комерціалізація об’єктів прав інтелектуальної власності»

Категорія: Анонси та оголошення

Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Створення, охорона, захист і комерціалізація об’єктів прав інтелектуальної власності», яка  присвячена Міжнародному дню інтелектуальної власності.
Дата проведення: 26 квітня 2019р.
Місце проведення:   Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,  корпус № 6, 1-й поверх, зала засідань Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського
У рамках конференції планується робота за тематикою:
  1. Право інтелектуальної власності та інформаційне право: взаємозв’язок.
  2. Патентна справа в Україні.
  3. Охорона та експертиза об`єктів інтелектуальної власності.
  4. Визначення проблем порушення прав інтелектуальної власності та шляхи їх вирішення: світовий та вітчизняний досвід.
  5. Захист і розпорядження правами інтелектуальної власності в інноваційній діяльності.
  6. Комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності.
  7. Трансфер технологій.
  8. Недобросовісна конкуренція у сфері інтелектуальної власності.
  9. Захист авторських прав у соціальних мережах.

Для участі у конференції необхідно:
  1. Заповнити заявку учасника конференції;
  2. Надіслати електронний варіант тез доповіді;
    Матеріали доповідей необхідно надіслати до 26 квітня 2019 року на адресу: kipp_fsp_kpi@ukr.net

Інформаційне повідомлення про конференцію