[26.04.2018 р.] Науково-практичний семінар «СТВОРЕННЯ, ОХОРОНА ТА ЗАХИСТ ОБ’ЄКТІВ ІННОВАЦІЙ» до святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності

Категорія: Анонси та оголошення

26 квітня 2018 р. з 10-00 до 12-00 на базі механіко-машинобудівного інституту, факультету соціології і права та факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться науково-практичний семінар «Створення, охорона та захист об’єктів інновацій», присвячений Міжнародному дню інтелектуальної власності».

Місце проведення семінару – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», корпус № 6, 1-й поверх, зала Адміністративних нарад.

Доповідачі – провідні фахівці Центру інформаційного права та правових питань інформаційних технологій, Центру судової експертизи та експертних досліджень ДП «Інформаційні судові системи», НДЦ судової експертизи з питань інтелектуальної власності та науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Запрошуються всі бажаючі!