Поза всіляким сумнівом можемо стверджувати, яку користь для нас, студентів кафедри міжнародної економіки КПІ, приніс КМЕФ. Велика кількість спікерів і гостей форуму просто вразила нас! Адже ці люди не просто приїхали говорити на одну тематику, а є відомими у своїх колах особистостями, які мають багатий власний досвід, цінні знання, і готові цим ділитися. Це місце, де зустрічаються абсолютно різні люди: політики і бізнесмени, держслужбовці і приватні підприємці, досвідчені фінансисти і звичайні студенти. Буває так, що всього за один день дізнаєшся набагато більше, ніж за кілька місяців. Мабуть для нас цей день був саме тоді, коли ми прийшли на КМЕФ. Окрему подяку хочемо висловити нашим викладачам, Корогодовій О.О. і Кухарук А.Д., за те, що дали нам безцінну можливість взяти участь в такому важливому заході економічного світу!

Студенти кафедри міжнародної економіки КПІ ім. І. Сікорського Тетяна Гальчинська, Аліна Юденко, Інна Прочан, Крістіна Проценко, Аліна Новікова

Forum5 Forum6 Forum7 Forum8