В рамках XVІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ РОЗВИТОК: економіка, технології, управління» 19 квітня 2017 року за участю представників кафедри міжнародної економіки відбувся круглий стіл на тему “Як прискорити розвиток галузей хай-тек в умовах технопарків?”. Проблемні питання обговорювались за такими напрямами:
  • Що та як може розвивати гравців ринку в рамках чинного законодавства?
    • успішний досвід в Україні;
    • питання розвитку екосистем в рамках ключових хай-тек секторів.
  • Який потенціал промислових технопарків на регіональному та галузевому рівнях?
  • Як збалансувати відтік кадрів в ІТ – чи займаються інші сектори залученням, вирощуванням та утриманням талантів?
  • Як покращити співпрацю між ВНЗ та комерційними структурами?
  • Які бар’єри та як прискорити об’єднання гравців в рамках промислових технопарків?
В роботі круглого столу взяли участь представники КПІ ім. І. Сікорського, технопарку «Київська політехніка», центру CLUST-UA, асоціацій АППАУ та АІРУ, УСПП, ТПП України, центрів TCDC та HUB 4.0, а також різних комерційних структур.