Вступ на 1-й курс (бакалаврат)

Категорія: Вступникам

Бакалаврат

• Спеціальність – 051 Економіка
  • Освітня програма – Міжнародна економіка

Кваліфікаційні характеристики бакалаврів з міжнародної економіки

Рейтинг вступників

Зарахування на перший курс здійснюється на конкурсній основі на підставі оцінок зовнішнього незалежного тестування (ЗНО), що проводить Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)З  програмами ЗНО з дисциплін можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Сертифікати ЗНО для вступу на факультет:

1. Українська мова та література (ваговий коефіцієнт 0,2) – не менше 100 балів.
  2. Математика (ваговий коефіцієнт 0,4) – не менше 125 балів за умови, що Географія або Іноземна мова – не менше 100 балів.
  3. Географія або Іноземна мова (ваговий коефіцієнт 0,35) – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів.

Абітурієнти можуть подавати сертифікати ЗНО, видані у 2017, 2018 та 2019 роках. Сертифікати ЗНО з іноземної мови дійсні за 2018 та 2019 роки.

Максимально можливий бал за кожну складову, яка враховується для участі у конкурсному відборі  – 200 балів (у випадку перевищення загальної суми усіх балів 200, відбувається корегування загального рейтингу до максимально можливої кількості балів – 200).

Вага атестату про повну загальну середню освіту – 0,05.

Призерам ІІІ етапу МАН, IV етапу ВУО – 10 додаткових балів.

СК (сільський коефіцієнт) дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу. Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання (за потреби) згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року No 207.
СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується.

Подача документів

ПЕРЕЛІК необхідних документів

Прийом заяв та документів для участі у конкурсному відборі до КПІ ім. І. Сікорського здійснюється відповідно до пункту 5 ПРАВИЛ прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2019 році.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів починається 1 липня 2019 р. та закінчується 22 липня 2019 р. о 18-00 год.

ПРИЙОМ ЗАЯВ та документів розпочинається 10 липня 2019 р. Закінчення прийому заяв – 22 липня 2019 р. о 18-00 год. для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО.

РОЗКЛАД роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Контакти відбіркової комісії

Адреса прийому документів: м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 7, ауд. 120 (станція метро “Політехнічний інститут”).
Телефон гарячої лінії відбіркової комісії: 096-318-06-65.
E-mail: vk.fmm@ukr.net.