Вступ на 1-й курс

Категорія: Вступникам

Кваліфікаційні характеристики бакалаврів кафедри міжнародної економіки.

Сертифікати ЗНО для вступу на факультет:

1. Українська мова та література – не менше 100 балів.
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Географія або Іноземна мова – не менше 100 балів.
  3. Географія або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів.

Зарахування на перший курс здійснюється на конкурсній основі на підставі оцінок зовнішнього незалежного тестування (ЗНО), що проводить Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

З  програмами ЗНО з дисциплін можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Вступники подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016 та 2017 роках.

Для спеціальності 051 «Економіка» спеціалізації «Міжнародна економіка» не вводиться поглиблений рівень складності ЗНО з відповідних предметів.

Максимальний можливий бал за кожну складову, яка враховується для участі у конкурсному відборі  – 200.

Вага атестату про повну загальну освіту – 0,05.

Призерам ІІІ етапу МАН, IV етапу ВУО – 10 додаткових балів.

У 2016 році план прийому на місця бюджетного фінансування кафедри міжнародної економіки денної форми навчання складав 17 осіб.

В 2017 році пільги для вступу на перший курс не передбачені відповідно до «Правил прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2017 році».

Прийом заяв та документів для участі у конкурсному відборі до КПІ ім. І. Сікорського здійснюється відповідно до пункту 5 правил прийому (http://kpi.ua/rule).

РОЗКЛАД роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.