Вступ на 1-й курс

Бакалаврат

• Спеціальність – 051 Економіка
  • Освітня програма – Міжнародна економіка

Кваліфікаційні характеристики бакалаврів з міжнародної економіки

Рейтинг вступників

Зарахування на перший курс здійснюється на конкурсній основі на підставі оцінок зовнішнього незалежного тестування (ЗНО), що проводить Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)З  програмами ЗНО з дисциплін можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Сертифікати ЗНО для вступу на факультет:

1. Українська мова та література (ваговий коефіцієнт 0,2) – не менше 100 балів.
  2. Математика (ваговий коефіцієнт 0,4) – не менше 125 балів за умови, що Географія або Іноземна мова – не менше 100 балів.
  3. Географія або Іноземна мова (ваговий коефіцієнт 0,35) – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів.

Абітурієнти можуть подавати сертифікати ЗНО, видані у 2017, 2018 та 2019 роках. Сертифікати ЗНО з іноземної мови дійсні за 2018 та 2019 роки.

Максимально можливий бал за кожну складову, яка враховується для участі у конкурсному відборі  – 200 балів (у випадку перевищення загальної суми усіх балів 200, відбувається корегування загального рейтингу до максимально можливої кількості балів – 200).

Вага атестату про повну загальну середню освіту – 0,05.

Призерам ІІІ етапу МАН, IV етапу ВУО – 10 додаткових балів.

Сільський коефіцієнт (СК)  дорівнює 1,02  для осіб, зареєстрованих у селах не менше двох років до дня завершення подачі заяв про вступ та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл у рік вступу.

Подача документів

ПЕРЕЛІК необхідних документів

Прийом заяв та документів для участі у конкурсному відборі до КПІ ім. І. Сікорського здійснюється відповідно до пункту 5 ПРАВИЛ прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2019 році.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів починається 1 липня 2019 р. та закінчується 22 липня 2019 р. о 18-00 год.

ПРИЙОМ ЗАЯВ та документів розпочинається 10 липня 2019 р. Закінчення прийому заяв – 22 липня 2019 р. о 18-00 год. для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО.

РОЗКЛАД роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Контакти відбіркової комісії

Адреса прийому документів: м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 7, ауд. 120 (станція метро “Політехнічний інститут”).
Телефон гарячої лінії відбіркової комісії: 096-318-06-65.
E-mail: vk.fmm@ukr.net.