17-19 грудня 2016 року у стінах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулась серія відкритих лекцій, навчальних, науково-методичних семінарів і практикумів представника Університету імені Генріха Гейне та компанії KANTENWEIN ZIMMERMANN FOX KRÖCK & PARTNER Леоніда Геннадійовича Шматенка, присвячених проблематиці іноземного інвестування та правового захисту іноземних інвестицій. У роботі взяли участь понад 100 учасників. КПІ ім. Сікорського був представлений виступами викладачів і аспірантів кафедри міжнародної економіки, а також кафедри господарського та адміністративного права. Активну участь у роботі взяли студенти та аспіранти кафедри міжнародної економіки. За підсумками роботи ухвалено рішення про щорічне проведення наукових і навчально-методичних заходів за зазначеним напрямом. Планується формування спільної команди студентів і аспірантів для участі у міжнародній олімпіаді з проблем іноземного інвестування та інвестиційного арбітражу. По завершенню заходів всім учасникам були урочисто видані сертифікати про участь. Інформація про практикум на тему «Стандарти захисту двосторонніх договорів про захист та заохочення інвестицій». Відгуки студентів кафедри міжнародної економіки.