Серія навчальних та науково-методичних семінарів Леоніда Шматенка з проблем іноземного інвестування

Категорія: Анонси та оголошення

Шановні студенти, аспіранти, співробітники кафедри міжнародної економіки та ФММ!

Представник Університету імені Генріха Гейне та компанії KANTENWEIN ZIMMERMANN FOX KRÖCK & PARTNER Леонід Геннадійович Шматенко проводитиме у стінах Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” серію відкритих лекцій, навчальних та науково-методичних семінарів, присвячених проблематиці іноземного інвестування та правового захисту іноземних інвестицій.

Запрошуються всі бажаючі. По завершенню навчальних заходів учасникам будуть видані відповідні сертифікати про участь.

Програма перебування Леоніда Шматенка в НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”.

Авторська навчальна програма курсу “Міжнародне інвестиційне право і арбітраж” (російською мовою).

Інформаційні плакати щодо навчальних заходів:

%d1%88%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be1 %d1%88%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be2 %d1%88%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be3 %d1%88%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be4