Конкурс стипендій на стажування у внз Франції для досвідчених викладачів-науковців

Категорія: Анонси та оголошення

Короткострокові стипендії для науковців з досвідом призначені українським науковцям, які співпрацюють з французькими університетськими та науковими закладами.
З метою розвитку та підсилення французько-українського наукового та університетського співробітництва Посольство Франції в Україні відкриває новий конкурс короткострокових стипендій (2 тижні – 1 місяць) до Франції для викладачів та науковців з великим досвідом роботи.
Стипендії розміром 1700 євро на місяць, витрати на транспорт окремо не надаються. Цей вид стипендій пропонується для українських викладачів та науковців, які працюють у наукових закладах вищої освіти та/чи наукових установах та співпрацюють із аналогічними французькими установами чи планують створити таке співробітництво із лабораторією / факультетом. Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.
Такі стажування мають відбуватися у рамках існуючих партнерств між закладами та установами вищої освіти і науки Франції та Україні, чи бути поштовхом для створення таких партнерств. Стипендіальна комісія буде вивчати необхідність такої подорожі у контексті розвитку та підсилення французько-українського співробітництва.

Кандидати повинні:
1. Заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою.
2. Відіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com:
– детальний опис перебування у Франції (французькою чи англійською мовою, 1-2 сторінки максимально);
– резюме кандидата;
– лист підтримки від французької лабораторії, із зазначенням інтересу до співробітництва з установою, яку представлятиме кандидат (французькою чи англійською мовою, формат pdf).

Строки подання:

Прийом документів – до 28 серпня 2016 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 15 вересня 2016 року. Стажування має бути запланованим у 2016 році.