Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.15 р. 27-28 квітня в Київському національному торговельно-економічному університеті було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка». В олімпіади взяли участь 49 студентів (зокрема, ОС «бакалавр» – 31, ОС «спеціаліст» – 1, ОС «магістр» – 17) з 32 вищих навчальних закладів 14 регіонів України. Змагалися найкращі студенти – переможці І етапу ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Донецька, Дніпропетровська, Тернополя, Луцька, Вінниці, Запоріжжя, Сум, Полтави, Маріуполя, Одеси, Чернівців. Учасники олімпіади вирішували конкурсні завдання, які складалися з двох етапів: розв’язання комплексного ситуаційного завдання і комп’ютерного тестування. Запропоновані завдання варіювалися залежно від освітнього ступеня учасників олімпіади і передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок з блоку фахових дисциплін та застосування творчого підходу. Студенти кафедри міжнародної економіки НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” посіли такі місця: Волошин Дмитро – 6-те місце з 31-го (бакалаври); Волинець Катерина – 9-те місце з 17-ти (магістри).