14 листопада 2015 року відбулась зустріч представників кафедри міжнародної економіки НТУУ «КПІ» з делегацією Коледжу м. Вайле (Данія), яку очолював ректор Мортен Вайс-Петерсон. Під час зустрічі обговорено низку питань, пов’язаних з можливостями організації співробітництва між НТУУ «КПІ» та Коледжем. Тоні Майкл Квіст, заступник ректора Коледжу м. Вайле, запропонував розробити двотижневу програму стажування данських студентів на базі кафедри міжнародної економіки НТУУ «КПІ» за орієнтовною тематикою «Інноваційний розвиток та підприємництво». Зустріч пройшла у діловій конструктивній обстановці. Обговорено багато актуальних питань, колеги поділились досвідом щодо методики проведення занять. У ході зустрічі проведено оглядову екскурсію по території КПІ, під час якої делегацію ознайомлено з історичними аспектами діяльності Київської Політехніки. Данські колеги відвідали Алею зірок, Державний політехнічний музей. В обох сторін залишились приємні враження від зустрічі.