Науковий ступінь: кандидат економічних наук Посада: доцент Освіта: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, економіка підприємства, 2003 р. Дисертація: Конкурентоспроможність альтернативних технологій отримання енергії, 2015 рік 24
Основні публікації:
  • Економіка зарубіжних країн: навч. посіб. / О.А. Гавриш, В.І. Кривда, С.В. Нараєвський. – К.: НТУУ «КПІ», 2011. – 492 с.
  • Економіка зарубіжних країн: підручник / С.В. Войтко, О.А. Гавриш, О.М. Згуровський, С.В. Нараєвський. – К.: КПІ ім. Ігоря Сікорського, Вид-во «Політехніка», 2017. – 400 с.
Наукові інтереси: економіка зарубіжних країн. Дисципліни: економіка і організація виробництва, економіка зарубіжних країн. Контакти: тел.: 204-98-60.