Серебренніков Богдан Сергійович

Категорія: Викладачі

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент

Посада: доцент кафедри міжнародної економіки

Освіта: Кіровоградський державний технічний університет, спеціальність “Управління трудовими ресурсами”, 2001 р.

Назва дисертації: “Маркетингова цінова політика на електроенергетичному ринку”, 2005 р.

Перелік основних публікацій

Науково-методичних праць (станом на 01.01.2017 р.): 95, у т.ч. у 5-ти країнах світу: Естонія, Латвія, Болгарія, Білорусія, Російська Федерація.

Наукові інтереси: розвиток енергетичних ринків і трансформація економічної поведінки їхніх суб’єктів; енергетична політика та стратегічне планування в енергетиці; регулювання ринку електроенергії; міжнародна інтеграція енергетичних ринків; вплив енергетики на економічну безпеку та сталий розвиток соціально-економічних систем.

Дисципліни: “Міжнародна економіка”, “Статистика”, “Європейська інтеграція”, “Техніко-економічне обгрунтування економічних рішень”, “Міжнародна економічна статистика”.

Хобі: футбол, гірські лижі; гітара; подорожі.

Контакти: +38 (044) 204-98-60, 099-201-13-37, 063-612-40-85, bs.serebrennikov@gmail.com.

Сторінка у Гугл-Академії: https://scholar.google.com.ua/citations?user=_XltKY4AAAAJ&hl.