Категорія: Наука

Спеціальності аспірантури

• 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
  • 08.00.02 – Світове господарство та міжнародні економічні відносини

Вступникам до аспірантури у 2019 році на 2019/2020 навчальний рік пропонуються такі напрями досліджень:

1. Управління розвитком наукомістких і високо­технологічних підприємств
    Зміст завдання: розробка інструментарію та формулювання практичних рекомендацій щодо управління розвитком наукомістких і високо-технологічних підприємств.
    Керівник: Войтко С. В., доктор економічних наук, професор.
  2. Механізми забезпечення економічного розвитку промислових підприємств
    Зміст завдання: розвиток теоретичних положень і надання прикладних рекомендацій з розробки моделей та сценаріїв збалансованого розвитку промислових підприємств.
    Керівник: Гавриш О. А., доктор технічних наук, професор.
  3. Удосконалення економічного механізму розвитку енергетичних підприємств на основі інновацій
    Зміст завдання: удосконалення методологічних засад формування ефективного економічного механізму розвитку енергетичних підприємств на основі впровадження інновацій.
    Керівник: Гайдуцький І. П., доктор економічних наук, доцент.
  4. Розробка стратегії економічного розвитку промислових підприємств України на міжнародних ринках
    Зміст завдання: Обґрунтування теоретико-методологічних положень і розробка практичних рекомендації з підвищення рівня конкурентоспроможності промислового комплексу України на міжнародних ринках.
    Керівник: Герасимчук В. Г., доктор економічних наук, професор.
  5. Формування системи економічної безпеки світогосподарських процесів
    Зміст завдання: Розвиток теоретико-методичних положень та надання практичних рекомендацій щодо формування системи економічної безпеки світогосподарських процесів.
    Керівник: Охріменко О. О., доктор економічних наук, професор.

Тематика дисертацій (PhD) аспірантів кафедри